هری دنبال هقرید بر روی سنگ رفت. آسمان اکنون کاملا روشن بود و دریا در نور خورشید درخشید. قایق عمو ونون استخدام شده بود هنوز هم وجود دارد، با آب زیادی در پایین پس از طوفان.

هری پرسید: "چطور اینجا بودی؟" نگاهی به اطراف قایق دیگری داد.

"پرواز کرد،" گفت: هیگرید.

"پرواز کرد؟"

"آره - اما ما به این کار برگشتیم در حال حاضر من نمی توانم سحر و جادو استفاده کنم.

آنها در قایق حلقه زدند، هری هنوز به هجرت نگاه کرد، تلاش کرد تصور کند او پرواز کند.

هرچند، "هیگرید" به نظر می رسد شرم آور است، و هری را به سمت دیگری می کشد. "اگر ترور شدم - چیزها را به سرعت بچرخانم، آیا در ذهن هوگوارتس ذکر نشده است؟"

هری گفت: "البته نه، مشتاق دیدن بیشتر جادو هستیم. هقرد دوباره چتر صورتی را بیرون آورد، دو بار در کنار قایق به آن ضربه زد و آنها را به سمت زمین حرکت کرد.

هری پرسید: "چرا شما دیوانه هستی که سعی کن غرغت کنی؟"

هاگرید گفت: "جادوها - جادوها"، رومه های خود را در حال پخش می کنند همانطور که گفتند. "آنها می گویند که اژدها در حال نگهبانی از غرفه های امنیتی است. و سپس باید مسیر یر را پیدا کنید - Gringotts صدها مایل در لندن است، ببینید. عمیق زیر Underground یأس از گرسنگی میمیرد، حتی اگر اهرم را کنترل نکنید، دستتان درد نکنید. "

هری در این باره نشست و فکر کرد، در حالی که هادری رومه خود را، رومه نگار روزانه خواند. هری از عمو ونون آموخته بود که مردم دوست داشتند در حالی که این کار را انجام می دادند تنها بمانند، اما بسیار دشوار بود، او هرگز در زندگی اش سوالات زیادی نداشت.

هگریید گفت: "وزارتخانه" Magic messin "چیزها را به طور معمول انجام می دهد، چرخاندن صفحه.

هری پرسید: "یک وزارت جادو وجود دارد؟" قبل از اینکه بتواند خودش را متوقف کند.

"البته، گفت:" هیگرید. "آنها می خواستند دامبلدور فر minister، البته، اما او هرگز از هاگوارتز را ترک، بنابراین قدیمی کورنلیوس Fudge این کار را دریافت کرد. اگر تا کنون یکی از آنها بود، Bungler بنابراین، هر روز صبح دامبلدور با همسایه می لرزد و از مشاوره می پرسد.

"اما وزارت سحر و جادو چه کار می کند؟"

"خب، کار اصلی آنها این است که آن را از مغول ها حفظ کنید که هنوز جادوگران" جادوگران "هستند که در پایین کشور قرار دارند.

"چرا؟"

"چرا؟ بلی، هری، هرگز راه حل های سحر و جادو را برای مشکلات خود نخواهد داشت. نه، ما بهترین ها را تنها گذاشته ایم. "

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی دکتر محمد نعمتی Try Forklift dc motor schengen_visa فرش کرج فروشگاه Gign رد دد ۲ ایران Jonathon منبع اشتراک دست نوشته های شما پرواز مرغابی سخن بلاگ